Aknad

PVC aknad

Kaasaegsed PVC-aknad sobivad praktiliselt iga tüüpi ehitistele. Neid võib probleemivabalt kasutada nii ajalooliste ehitiste, eramute, kaasaegsete kontorihoonete kui ka korterelamute akendena.

 Stiliseeritud profiilid ja dekoratiivliistud tagavad stiiliühtsuse hoone fassaadi ja selle interjööriga.

Aknaprofiili konstruktsiooni eripärad mõjutavad paljuski valmisakende tehnilisi omadusi. GEALAN-profiilist aknad eristuvad mitte ainult oma esteetilise välisilme poolest – peen ja pisidetailideni viimistletud aknaprofiil vastab ka tänapäevastele kõrgendatud soojustuse-, heli-, turva- ja ventilatsiooninõuetele ning on sissemurdmist tõkestavad. GEALAN-profiilist aknad on aknatööstuse viimane sõna!

Elised:

  • Tugevus

PVC-aknaid on lihtne hooldada ning nad praktiliselt ei vaja konserveerimist. Neil on suur püsivus atmosfäärimõjude suhtes ja nad on äärmiselt tugevad.

  • Mugavus

Mitmekambrilised GEALAN-profiilist aknad tagavad, et soojus jääb ruumi sisse ja müra ruumist välja. Need aknad garanteerivad turvatunde ning loovad korteris kordumatu atmosfääri.

  • Ohutus – kaitse sissemurdmise eest

Kaitstus ja ohutus on inimese põhivajadused. Kes ei tahaks end hästi tunda oma nelja seina vahel? Seepärast ei tohi midagi jätta juhuse hooleks. Tuleb toimida põhimõtte järgi „Usalda, kuid kontrolli!“ Akende tootmise juures on vajalik hinnata konstruktsioonide sissemurdmiskindluse taset. Pooled korteritesse sissetungijad kasutavad sisenemiseks aknaid, mitte uksi. Valides sissemurdmist tõkestavad aknad, saate nende jaoks sellise võimaluse tõkestada.

 GEALAN-aknaprofiili turvalisuse tagab: piisav sügavus, sisemiste kambriseinte paksus ning profiili eriline konstruktsioon furnituuri kruvidega kinnitamiseks suluste ja karbi külge. Täieliku kindlustunde saavutamise nimel on meie aknad läbinud väga mitmekülgsed testid. Autoriseeritud kontrolli pädevusega instituut kinnitab, et turvalisuse tagavad kõik meie aknakonstruktsioonid, ükskõik millise avamisviisiga ja igas paigalduskohas. Selles võite täiesti kindlad olla.

  • Soojustus – nii säästetakse raha

GEALAN-profiilist PVC-aknad tagavad optimaalse energiasäästu, sest PVCle iseloomlikud omadused tagavad suurepärase soojusisalatsiooni. Hea soojustuse tagab profiili suur, kuni 74mm-ne sügavus ja kuni kuuekambriline struktuur. See tagabki, et soojus jääb ruumi ja külm jääb välja. GEALAN-akendega te hoiate raha kokku, suurendate märkimisvärselt mugavust ning lisaks kaitsete ka ümbritsevat keskkonda.

  • Heliisolatsioon – parema elukvaliteedi nimel

Segav müra avaldab tervisele kahjulikku mõju. Unehäired, tähelepanuvõime langus ja pidev väsimustunne on mõned sellised näited, mida meie organism peab taluma. Seepärast on terviseedenduses muutunud olulisteks aspektideks heliisolatsioon ja kaitse müra vastu. GEALAN-profiilist mitmekambrilised aknad tagavad efektiivse kaitse müra eest. Mürakindel klaaspakett on kindel tagatis elukvaliteedi tõstmisel.

  • Mitmekülgsus 

Kaasaegne aknavalmistamise tehnoloogia võimaldab tootmisprotsessi suunata vastavalt investori eelistustele või ehitusstiilile ning valmistada kas traditsioonilisi valgete raamidega või Acrycolor-profiiliga aknaid.

  • Isikupärane stiil

Akna liigendus, avamisviis ja profiili valik määravad akna välimuse ja isikupära. GEALAN-profiili võimaldab luua erineva kujuga aknaid.