Teenused

Lukkude paigaldus

Meie firma teostab lukkude ja silindrite vahetust võtmete kaotamise, luku purunemise, ja kurjategijate poolt lukkude lahtimuukimise korral. Aegunud lukkude vahetamine kaasaegsete vastu. Süvisesse asetatavate ja pindlukkude paigaldamine uude asukohta. Uksesilmade, riivide, kettide paigaldamine. Ukse normaalse töötamise taastamine, laagrite paigaldamine hingedele, aukude stantsimine raamil, täiendavate tugevduselementide paigaldamine, lahti tulnud uksehingede keevitamine.


Metalluste valmistamine

Metalluksed on tavaliselt välisuksed. Välisuksed peavad vastama turvalisuse erinõuetele, olema tugevad ja usaldusväärsed. Seetõttu on meil hea meel pakkuda teile terasest (metallist) välisuksi mistahes keerukusastmega. Selliste uste kaunistamiseks kasutatakse erinevat pulberpihustamist, samuti erinevaid tarvikuid. 


Domofoonide paigaldus ja hooldus

Teenindus – see on teenuse osutamine paigaldamise, reguleerimise, toote tehnilise toe alal. Kuna uksetelefon on keerukas toode, ja seda kasutavad inimesed, kes suhtuvad ühisvarasse erinevalt, on uksetelefone vaja perioodiliselt remontida, seadistada, puhastada, ühendada sideseadmeid ja programmeerida võtmeid. Kõik see nõuab kulutusi.