Väravad

Tõstuksed


Garaaži sektsioonuksed Krispol – ideaalne valik Teie garaaži jaoks. See on Euroopa kvaliteet juhtivalt ustetootjalt.

*VENTE K2 RFS 60

KRISPOLi pakkumine rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse. Pakub suurepäraseid võimalusi, mis on piiratud ainult ostja kujutlusvõimega. Te valite väga hoolikalt garaažiuksi akende, tõstuste ja välisuste juurde. Kui soovite rõhutada oma maja isikupära, siis kasutage meie dekoratiivseid lahendusi. Tänu meie toodete suurele värvivalikule saab kokkuvõtvalt väga hõlpsalt kujundada interjööri, mis vastab ideaalselt elanike soovidele ning elamu kordumatule stiilile.

Virtuaalne projektibüroo.

Virtuaalne projektibüroo on ainulaadne vahend, mis aitab valida ja projekteerida mitte ainult väravaid, vaid ka väliseid tõstuksi, aknaid ja välisuksi. Annab võimaluse katsetada mitte ainult värvide ja mustritega, vaid ka valida eraldi detaile. Eriti suur on puitdetailide värvi- ja mustrite palett ning me saame toote luua just sellisena, nagu ta kuvaril välja näeb: http://studio-projektowe.krispol.pl/index.php?lang=en


Ohutus.

Tagamaks Teie pere täielikku ohutust, on KRISPOLi uksed varustatud vedrude turvasüsteemi ja tugevdatud terastrossidega. Uksepaneelide ehitus välistab sõrmede ukse vahele jätmise ukse liikumise ajal. Ukse automaatne juhtimissüsteem on varustatud ülekoormuskaitsega, mis peatab ukse võimaliku kontakti korral inimeste ja esemetega. Tellija soovil saab paigaldada fotoelemendid, mis peatavad ukse, kui ukse alla juhtub jääma laps või ka koduloom. Pakkumaks veelgi tõhusamat kaitset Teie kodule, on meie automaatselt avanevad uksed varustatud soovimatut avamist blokeeriva seadmega. Käsitsi avatavad uksed on varustatud mõlemas servas asuva riiviga, mida saab lukustada.

Pakkumaks veelgi tõhusamat kaitset Teie kodule, on meie automaatselt avanevad uksed varustatud soovimatut avamist blokeeriva seadmega. Käsitsi avatavad uksed on varustatud mõlemas servas asuva riiviga, mida saab lukustada.